fbpx Skip to content

Cześć!

Mam na imię Ola, jestem dietetykiem klinicznym.

Zainteresowanie tematem dietetyki i zdrowego stylu życia sięga u mnie czasów liceum i od tej pory jest moją największą pasją. Fascynuje mnie funkcjonowanie ludzkiego organizmu, dlatego stale zgłębiam wiedzę na ten temat. Możesz mieć pewność, że moja wiedza i przekazywane informacje są poparte licznymi badaniami naukowymi.

Mam misję…

Moją misją jest uświadamianie, jak odżywianie i zdrowy styl życia wpływają na nasze zdrowie. Marzę o tym, aby profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy, chorób nowotworowych i innych była bardziej popularna i chętniej wybierana niż kosztowne leczenie rozwiniętych jednostek chorobowych. Dzięki zastosowaniu przekazywanej przeze mnie wiedzy w praktyce, osiągniesz swój cel i zyskasz zdrowie – a zdrowy i sprawny człowiek to szczęśliwy i pewny siebie człowiek.

…wiedzę i doświadczenie…

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i kontynuuję naukę na studiach drugiego stopnia. Zdobyłam wiedzę na temat fizjologii człowieka, biochemii, chorób dietozależnych i innych. Podczas studiów, praktyk oraz pracy zawodowej tworzyłam liczne jadłospisy w różnych, często wykluczających się jednostkach chorobowych. Kierowałam się preferencjami pacjentów, możliwościami finansowymi, ich rozkładem dnia oraz maksymalnym wykorzystaniem zakupionych produktów. Możesz więc mieć pewność, że indywidualny jadłospis będzie dopasowany do Twojego stanu zdrowia, stylu życia, preferencji smakowych, umiejętności kulinarnych, ale również dostępności produktów w Twoim ulubionym markecie.

Skutecznie i zdrowo

Ponad 250 klientów.
Ponad 1400 kilogramów.

0
Zadowolonych klientów
0
Zrzuconych kilogramów
about-us-before-after-01 about-us-before-after-02

…oraz nie brakuje mi empatii.

Rozumiem z jakimi problemami dotyczącymi własnej samooceny, braku motywacji i wiary we własne możliwości borykają się osoby z nadmierną masą ciała. Wiem, że nie zawsze problemem jest brak świadomości i wiedzy na temat właściwego odżywiania, a przyczyn takiego stanu może być wiele. Dlatego też w swojej pracy wykorzystuję elementy psychodietetyki. Możesz spodziewać się szczegółowego wywiadu, szukania przyczyn problemu i jego zrozumienia. Wspólnie dobierzemy również metodę współpracy, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Pamiętaj – dietetyk nie jest wyłącznie od rozpisania jadłospisu. Jest po to, aby pomóc Ci osiągnąć zdrowie i dobre samopoczucie.

Jestem osobą otwartą i tolerancyjną

Nie musisz obawiać się o dyskryminację czy negatywną ocenę z mojej strony. Niezależnie od stanu zdrowia, koloru skóry, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej – serdecznie zapraszam Cię na wizytę ☺

Swoją wiedzę uzupełniam również poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz śledzenie aktualnej literatury naukowej.

Moje certyfikaty
Moje media społecznościowe